Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

İVME MEKANİK ulusal ve uluslararası planda sektörün önde gelen firmalarından birisi olma gayesiyle çıkmış olduğu bu yolda emin adımlarla ilerlemektedir.

Kurulduğu günden bu yana, en üst düzeyde teknoloji ve nitelikli insan gücünü gelişen yapısının en önemli temeli olarak belirleyen İVME MEKANİK global bir vizyona sahip bir kuruluş olarak, yurt içi ve yurt dışın da geniş bir müşteri yelpazesine hizmet vermektedir.

Faaliyetlerine mekanik tesisat taahhüt çalışmaları ile başlayan İVME MEKANİK; her çapta inşaat, endüstriyel tesis, sağlık tesisi, altyapı, mekanik tesisat projelerinde danışmanlık ve mühendislik olmak üzere anahtar teslim hizmetler sunmaktadır.

Yükleniciliğini yapmış olduğu projelerde en ideal çözüm alternatiflerini müşterilerine sunan, bu alternatifler içerisinden ilk yatırım ve işletme maliyeti en uygun seçimle kaynakların doğru kullanılmasını ve müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır.

Yükleniciliğini üstlenmiş olduğu her çaptaki projeyi zamanında, hatasız, bütçe sınırları dahilin de ve en üst kalitede yerine getiren İVME MEKANİK, müşterilerinin haklı güvenini kazanmaktan gurur duymaktadır.

Vizyonunu ve misyonunu güvenilir hizmet olarak belirleyen İVME MEKANİK, önemini her geçen gün daha da artırarak büyüyen enerji sektörünün öncü firmalarından biri olmayı, sonucunda ise edindiği tecrübe ve bilgi birikimini siz değerli müşterileriyle paylaşmayı hedeflemektedir.

Vizyonumuz

Lüks olmaktan çıkıp ihtiyaç haline gelen iklimlendirme sistemini ülkemizde ve dünyadaki değişime ve gelişime paralel olarak yaptığımız projelerde görselliği ve işlevselliği harmanlayıp elde ettiğimiz tasarım ve uygulama bilgisi ile uzmanı olduğumuz tüm alanlarda en iyisi olarak, istihdam oluşturmak.

Misyonumuz

Üretken ve yenilikçi düşüncesini en son teknolojiyle harmanlayan, güvenilir şirket bilinirliği oluşturarak, her zaman uzman olduğu her alanda en iyi hizmeti, en ekonomik ve uygulanabilir şekilde, üreticiden bağımsız çözümlerle sunmaya devam edip daima ulaşılabilir olmaktır.

Mekanik Tesisat ve Dekorasyon Hizmetleri

Copyright İvme Mekanik © 2018. Her Hakkı Saklıdır.
Top